Wedstrijduitslagen

Klik hier als je meer wilt weten over de niveauindeling bij wedstrijden. Meer informatie en uitslagen zijn te vinden op de website van de KNGU, de website van District Midwest en de website van Rayon Zaanstreek-Waterland, waar K&V onder valt.

Onderlinge wedstrijden

Geplaatst op 25 mei 2019

Wedstrijd 1

Et Buut 1
Damilola Elmzoon
May Geerlof4
Jade Ligthart
Liza Rojas Mulder
Tref 1
Malin van der Louw
Eliza Meijer
Noana van Nugteren
Tref 2
Annabel Daemen4
Lynn Julia de Groot6
Alissa Heijn5
Bodil Hokke
Ninthe Janssen7
Sem Mila Kleijn
Mia Munoz Gonzalez8
Eva Roepert
Poelenburg 1
Vera Borger5
Elvana Spahiu4
Jessica de Vries
Mylou van der Ven
Alyssa de Wit
Poelenburg 2
Brenda Sem
Kyra Imanuel
Yasmina Breur
De Greep jongens
Georgino Daemen
De-Jay van den Berg
lucas Pinkse
Westerwatering 3
Lucia Teku
Solange Parker
Meagan Nieuwenhuizen5
Yana Walraven4
Jil Asselman
Westerwatering 4
Breanna Teku
Kayla Adoewa4
Sophie Lammerse
Xenia Drost
Elin Narain5
Mena Slooten6
Et Buut 2
Nawal Asbu
Layli Arisoy
Demi Donker4
Emilia Gidelska
Pinkstraat 1
Tessa Koole4
Alanna Pannell
Lena Habers
Liz Smit
Pinkstraat 2
Kim van der Meer
Meya van Bentum
De Greep
Eline Valent
Lynn Schilder
Gonda Kaai

Wedstrijd 2

De Greep 1
Rosalinde Brouwer
Sophie-Jane Kedapey
Amber van 't Veer4
Sanne Zwart5
Isa Breeuwer
De Greep 2
Imane Amakan7
Ervesa Avdulli
Mari Gijssen
Saphira Haddon5
Noefaisa Lemtalsi8
Safa Lemtalsi
Marwa Lemtalsi6
Ranime Amestown4
Pannenrood 1
Jailey Kunteler
Danilo Kunteler
Noa Leyla Wielinga5
Logan Carlisle Hissink4
Jessica Sapa
Pannenrood 2
Sara Kilic
Yusra L 'Farissi
Seden Kurttas
Soufia Griese
Pannenrood 3
Pien Benjamens4
Lorna Alsakkal
Maud Wassink
Sandra Breitkopf
Pannenrood 4
Natalia Gotowala
Ajda Köse4
Senna Looman
Candace Tjong
Pannenrood 5
Julia Krasinska4
Dana van der Vliet
Viola Tsoq
Alaysa El Malki5
Oumayra El Malki
De Greep Sel. B
Jennifer de Vries4
Mandy Slootweg
Sena Turkmen
Megan Clijdesdale
Zoeker
Linsey Fritzen
Lindy Fritzen
Mira den Dulk
Westerwatering 1
Ismay Ainoel
Nova Zijlstra
Liv Asselman
Regan Roos4
Ozge Hanunep6
Marcella Klumper5
Westerwatering 2
Gwen van Baar4
Ella Ozkan
Ilaisah Druiventak6
Ro-shaylee van Gennip5
Lilia Mhajba
Sarah Rosa Nunes

De volledige uitslagtabellen zijn hier te bekijken.